21 червня 2014, 10:16
0
0
0

Українці продовжують з цікавістю спостерігати за збірною Франції, яка не пропустила на Мундіаль нашу, далеко не найслабшу у той момент футбольну збірну. І французи уже другий матч поспіль доводять усім, що пробивалися до Бразилії не просто заради участі, а є реальними претендентами на здобуття трофею.

Швейцарія - Франція - 2:5

Голи: 0:1 - Жиру (16), 0:2 - Матюіді (17), 0:3 - Вальбуена (40), 0:4 - Бензема (67), 0:5 - Сісокко (73), 1:5 - Джемаілі (80), 2:5 - Джака (86).

Швейцарія: 1. Бенальо, 5. Берген (Сендерос, 10), 13. Родрігес, 20. Джуру, 2. Ліхтштайнер, 10. Джака, 11. Бехрамі (Джемаілі, 46), 8. Інлер, 23. Шакірі, 9. Сеферович (Дрмич, 69), 18. Мехмеді.

Франція: 1. Льоріс, 3. Евра, 4. Варан, 5. Сахо (Кошельни, 66), 2. Дебюши, 6. Кабай, 14. Матюіді, 18. Сіссоко, 8. Вальбуена (Грізманн, 82), 9. Жиру (Погба, 63), 10. Бензема.

Поки що збірна Франції виглядає найпотужнішою командою турніру. У першому таймі «галльські півні» легко розривали оборону суперника і, взагалі, робили на полі усе, що хотіли. Стартовий тиск приніс результат - два швидкі голи. Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь французів. Могло бути і гірше. У другій половині тайму голкіпер швейцарців парирував 11-метровий від Бензема, а Кабай, добиваючи, влучив у поперечку.

У другій половині гри Франція грала сама і дала пограти супернику. Щоправда свої голи Швейцарія забивала уже за рахунку 0:5. Закінчився матч шостим голом у ворота Швейцарії. Його автором міг стати Бензема, але не став - на якусь мить раніше пролунав свисток про закінчення матчу.

Тепер чекаємо Францію в 1/8, куди команда Дідьє Дешама собі путівку вже гарантувала.