Поламані ворота, стільці, пропалені доріжки, викопана на пам’ять трава — результат дикунського вболіванняФото www.unian.ua

Поламані ворота, стільці, пропалені доріжки, викопана на пам’ять трава — результат дикунського вболівання

Україна

Директор з громадських зв'язків НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов розповів журналістам про сумні підсумки вболівання на стадіоні НСК «Олімпійський» у фінальному матчі кубка України між «Динамо» і «Шахтарем», який відбувся вчора, повідомляє «Чемпіон».

- Одна пара воріт коштує 10 тисяч євро. Завдано суттєвих пошкоджень стадіону, в який були вкладені народні гроші. Уражені доріжки, десять серйозних ушкоджень поля (фаєри палили), зламані стільці. Чотири стюарда були побиті. Стюарди отримали травми легкої та середньої тяжкості. Благо встигли отримати оперативну допомогу медиків, - повідомив Анісімов.

За його словами, один з журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку, тож керівництво спорткомплексу перегляне систему пропуску для ЗМІ.

- У нас все це знято на камери. Нам довелося звернутися до правоохоронних органів. Сподіваємося, що через пресу нас почують і доведуть справу до кінця. Правосуддя має здійснитися. Зі свастикою і фаєрами бігати по полю - не можна, хлопці, - додав він.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!