Волинські спортсмени привезли медалі з Кубку України з веслування на байдарках та каное

13 квітня 2021, 17:43
0
0
0

У місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який проходив з 9 по 12 квітня.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

На змаганнях команда Волинської області показала високий результат, посівши 3 загальнокомандне місце, 3 командне місце серед дорослих та 8 командне місце серед юніорів, а також здобула цілу низку медалей різного ґатунку.

Головною подією змагань став відбір спортсменів в олімпійську збірну України серед жінок-байдарочниць. За підсумками виступів на дистанціях 200 та 500 метрів, у збірну України увійшла Марія Повх.

Список волинських спорстменів, які здобули призові місця, можна переглянути на сайті Управління у справах молоді та спорту.