Дошкуляє тиск? Допоможе буряк

Дошкуляє тиск? Допоможе буряк

Україна

«На пенсію худо-бідно ще якось прожити можна. Але за однієї умови – не тратити гроші на ліки. Дуже вони вже дорогі», – сказала в одній з розмов наша читачка. Вартість медикаментів справді «б’є» по кишені. Але в окремих випадках на них можна трохи зекономити.

Більшість літніх людей страждає від підвищеного тиску. Допоможе його збити сік з продукту, який доступний кожному, – червоного буряка.

Щойно приготований сік потрібно потримати в холодильнику, оскільки його відразу пити не можна. Щоб вживання бурякового соку не спричинило побічних ефектів, таких як погіршення загального стану, запаморочення або нудота, його варто в перші дні змішувати з не менш корисним морквяним соком. При цьому слід пам’ятати, що обсяг морквяного соку повинен перевищувати буряковий у кілька разів. Як тільки організм почне звикати до бурякового соку, пропорцію потрібно міняти, поступово зменшуючи кількість морквяного соку, а з часом повністю його виключивши. У лікувальних цілях буряковий сік приймають зазвичай в обсязі 1,5 склянки протягом доби. П’ють його до двох тижнів, потім стільки ж відпочивають і знову повторюють курс. Після перенесеного інфаркту і при гіпертонічній хворобі до соку рекомендують додавати мед.

Буряковий сік відмінно очищає печінку, нирки, жовчний міхур. Позитивно впливає на склад крові, покращує загальне самопочуття, зір, знижує тиск, зміцнює капіляри, допомагає при безсонні і стресах.

Але цей сік категорично протипоказаний людям, які мають схильність до низького тиску, сечокам’яну хворобу, подагру, ниркові захворювання, діарею, цукровий діабет, підвищену кислотність.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×