Росія підготувала чергову провокацію — цього разу із «Єробаченням-2017»

Росія підготувала чергову провокацію — цього разу із «Єробаченням-2017»

Україна

Нещодавно у Росії оголосили переможця національного відбору до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який прийматиме Київ. Так від Росії на конкурсі має виступити співачка Юлія Самойлова. Із самого дитинства вона є інвалідом першої групи і пересувається виключно у візку. Юлія Самойлова є учасницею російського аналога українського шоу «Х-фактор». Пікантності ситуації додає те, що Юлія Самойлова у 2015 році взяла участь у концерті в окупованому Криму, і, через це її в’їзд в Україну може стати небажаним. Питання має вивчити та ухвалити рішення має СБУ. Про це повідомила речник української спецслужби Олена Гітлянська.  

«Наша позиція ґрунтуватиметься виключно на нормах українського законодавства та інтересах національної безпеки.  Результати будуть повідомлені додатково», – зазначила вона.

Зрозуміло, що рішення СБУ про заборону неповносправній співачці в’їзду в Україну потягне за собою чималий скандал.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!