За хабар у 5 мільйонів доларів затримали чиновницю Фонду гарантування вкладів

За хабар у 5 мільйонів доларів затримали чиновницю Фонду гарантування вкладів

Україна

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою та за сприяння керівництва Фонду гарантування вкладів фізичних осіб викрили на хабарі одного з уповноважених осіб Фонду. Правоохоронці задокументували, що посадовець вимагав п’ять мільйонів доларів США від колишнього голови правління одного з комерційних банків. У таку суму ліквідатор банку «оцінив» не ініціювання процедури розірвання кредитно-фінансових договорів з низкою клієнтів банку.

Про це інформує прес-служба СБУ.

Співробітники спецслужби затримали посередника у Києві під час передачі всієї суми хабара, одночасно у Дніпрі була затримана уповноважена особа Фонду.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у протиправній оборудці.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!