Зеленський повернув громадянство Саакашвілі

Зеленський повернув громадянство Саакашвілі

Україна
Президент Володимир Зеленський повернув громадянство України екс-президенту Грузії та колишньому голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі шляхом внесення змін до указу екс-президента Петра Порошенка.

Відповідний Указ №329/2019 оприлюднено 28 травня на сайті глави держави, передає "Укрінформ".

"Внести до Указу Президента України від 26 липня 2017 року № 196 "Про припинення громадянства України Бондарєвої Т., Корнійчук О.А., Коротецького Л.О. та інших осіб" зміну, виключивши положення щодо втрати Саакашвілі Міхеілом громадянства України", - йдеться у документі. 

Цим же указом Президент Зеленський надав українське громадянство чотирьом особам, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес для нашої країни.

Зокрема, йдеться про Ахамаді Коларіджані Аболфазла, 1983 року народження, уродженця Ісламської Республіки Іран, який проживає у місті Києві; Костікова Олександра Сергійовича, 1997 року народження, уродженця Російської Федерації, який проживає у Донецькій області; Самед-заде Еміна Іззата огли, 1990 року народження, уродженця Азербайджанської Республіки, який проживає у місті Києві, та Тойгонбаєва Зіятдінбека Курманбековича, 1974 року народження, уродженця Киргизької Республіки, який проживає у місті Києві.

Саакашвілі вже подякував Зеленському у Facebook, додавши, що планує повернутися у Київ.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства екс-президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

1 листопада 2017 року Управління ДМС в Київській області ухвалило рішення "Про відмову Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту".

3 січня 2018 року Окружний адмінсуд Києва відмовив у задоволенні позову Саакашвілі щодо цього рішення Управління ДМС у Київській області.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×