Зеленський відмінив парад на День незалежності

Зеленський відмінив парад на День незалежності

Україна

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності. 

Документ датований 11 липня. Президент зробив низку доручень у рамках підготовки до свята. Проте про парад в указі не йдеться, передає УНН.

Глава держави доручив Кабінету міністрів розробити, затвердити та забезпечити виконання плану заходів із відзначення 28-ї річниці незалежності України, передбачивши проведення офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України.

Крім того уряд має забезпечити проведення 24 серпня 2019 року, у День Незалежності України, урочистих заходів у місті Києві, інших населених пунктах з нагоди Дня Незалежності України за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України за участю представників української громадськості за кордоном заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

А Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, обласним, Київській міській державним адміністраціям - ужити в межах компетенції заходів із забезпечення порядку, безпеки та прав громадян під час проведення заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×