В Україні вперше уклали одностатевий шлюб

В Україні вперше уклали одностатевий шлюб

Україна

На Кураж Базарі в Києві в суботу, 20 липня, відбувся перший в Україні одностатевий шлюб.

Як передає "Інформатор", дівчата Ночек і Олена зіграли весілля просто на барахолці. Вони обмінялися кільцями та проголосили клятви.

Наречених вітали десятки гостей. Звучала музика, першими перед усіма присутніми з'явилися маленькі ангели (дітки), вони розсипали тисячі сердечок навколо. За ними з'явилися й головні героїні свята. Спочатку Олена в супроводі брата, а потім і Ночек у супроводі сестри.

Вказується, що Олена і Ночек підписали документи, які відправлять до Португалії, після чого вони зможуть отримати свідоцтво про шлюб.


Фото з весілля

Фото з весілля

Після офіційної частини обидві спочатку кинули в натовп букети. Потім дівчата зняли одна з одної підв'язки й також кинули їх для неодружених хлопців.

Фото з весілля

Фото з весілля
Фото з весілля

Фото з весілля
Фото з весілля

Коментарів: 2

 • Виталий
  22 липня, 12:31 - Відповісти
  0
  Легализация однополых гомосексуальных и лесбийских "семей" - это признак начала конца... Если представить, что такие тенденции станут преобладать, то человечество семимильными шагами устремится к самоликвидации... Признание создания в Украине подобной практики следует запретить как аморальное и извращающую саму природу человека!!!
 • Шерлок Холмс
  22 липня, 16:19 - Відповісти
  0
  це-біосміття.Запріщати не треба, прийняти лише міри, щоб огородити їх вплив на оточення.Вони самоліквідуються самі

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×