Дівчинку з Волині, яка народилась без рук, хочуть удочерити

Дівчинку з Волині, яка народилась без рук, хочуть удочерити

Україна

Особлива дівчинка, яка народилась у Нововолинську без сформованих ручок, перебуває у Волинському обласному спеціалізованому будинку для дітей з ураженням нервової системи та порушенням психіки.

Про це йдеться у сюжеті Аверсу.

Дитина з перших днів народження лишилась без батьків, бо вони відмовилися від неї. Проте чимало небайдужих перейнялися долею дівчинки. Органи опіки зареєстрували дівчинку і назвали Марією.

"До нас поступила Марійка, з вродженою вадою. Вона без рук. Їй ще три місяці не було. І буквально через кілька днів приїхала хресна мама з Києва, яка хоче її усиновити. І кілька сімей теж телефонували, що хочуть усиновити дитину", - розповів директор Волинського обласного спеціалізованого будинку для дітей з ураження нервової системи та порушення психіки Володимир Алейніков.

Схожі новини

Коментарів: 1

 • РАДАР
  14 серпня, 00:42 - Відповісти
  0
  Хрпщена мама не з Києва - з Нововолинська. Директор при приїзд хрещеної з Києва НЕ казав, а казав лише про дзвінки з Києва від небайдужої жінки.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×