Українців в обов'язковому порядку вакцинуватимуть від грипу
Україна

Українців в обов'язковому порядку вакцинуватимуть від грипу

12 травня 2020, 11:19
28
-28
Сподобалось?
-28

До другої хвилі коронавірусу українці мають пройти масову вакцинацію від грипу. 

Про це РБК-Україна повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Заступник міністра пояснив, що масова вакцинація зможе вберегти населення від спалаху одразу двох інфекційних хвороб: грипу та коронавірусу.

"До другої хвилі ми готуємось за таким принципом. Ми хочемо виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами і можуть одночасно призвести до значного спалаху інфекційних хвороб, заповнити наші інфекційні відділення та викликати велику кількість пневмоній. Це грипоподібні захворювання та коронавірус. Для того, щоб унеможливити такі спалахи восени нам треба готуватись до масової вакцинації проти грипу в цьому році", - заявив Ляшко.

За його словами, вакцинацію від грипу у 2020 році очікують вже в липні.

"Уже розпочинати готуватись, розраховувати потреби, закуповувати вакцину та вакцинуватись, як тільки вона з’явиться на ринку України та інших європейських країн. Оскільки вакцина проти грипу кожного року змінює штам вірусу, який входить до складу вакцин. Тому зараз у даний конкретний період часу ми ще не можемо вакцинуватися, бо вакцини немає. Розраховуємо на липень, серпень, вересень", - додав він.

Ляшко зауважив, як тільки з'явиться вакцина, потрібно масово людей вакцинуватись проти грипу.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • nevmyrajko
    nevmyrajko

    Ідіоти, ви в курсі, що вірус грипу він мутує і від нього неможливо вакцинуватись???

    12 травня 2020, 14:20
    Відповісти
    • Ольга
      Ольга

      100% вы правы

      12 травня 2020, 14:41
      Відповісти
    • юра
      юра

      да це так но кого це цікавить !?головне відмити гроші

      14 травня 2020, 12:39
      Відповісти
  • Ольга
    Ольга

    100%

    12 травня 2020, 14:38
    Відповісти
  • павло
    павло

    якщо я вакцинувався від грипи то другий раз не треба я думаю

    12 травня 2020, 15:32
    Відповісти
  • Олена
    Олена

    Вакцину ще не знайшли, а на нас вже експерименти планують?

    12 травня 2020, 18:00
    Відповісти
  • Сергей
    Сергей

    Себя и своих детей нехай хоть до смерти заколет,ага,вакцинируют,разве,что тело.

    12 травня 2020, 18:34
    Відповісти
  • Дід Юхим
    Дід Юхим

    Ні, ні, ні, ні коли, ні, ні, ні, не треба, ні, ні ,ні, ні коли, Ні!

    12 травня 2020, 19:56
    Відповісти
  • Кирюшина ирина
    Кирюшина ирина

    Я отказываюсь эта вакцинация убьет всех людей

    12 травня 2020, 20:30
    Відповісти
  • саня
    саня

    сказочный долбоеб. где вас таких находят?

    12 травня 2020, 21:53
    Відповісти
    • Наталья
      Наталья

      В московском патриархате на службах. ...к сожалению

      17 травня 2020, 10:46
      Відповісти
  • Украина
    Украина

    Прололиве ВР и им подобным

    12 травня 2020, 22:03
    Відповісти
  • Аня
    Аня

    Вони всі обкурені.

    12 травня 2020, 22:39
    Відповісти
  • богшва70
    богшва70

    Это ужас и дибелизм.

    12 травня 2020, 23:00
    Відповісти
  • богшва70
    богшва70

    Я сомневаюсь, что тот кому пришла эта гениальная идея , будет делать себе эту прививку

    12 травня 2020, 23:02
    Відповісти
  • Светлана
    Светлана

    Тупизм. Не соглашусь

    12 травня 2020, 23:27
    Відповісти
  • ...
    ...

    А як щодо звичайної застуди яка теє схожа на ковід і від якої ніхто не може провакцинувати, крім того грипу теж є багато різновидів, те що у ВР працюють тупі і йобнуті люди це вже очевидно

    13 травня 2020, 08:29
    Відповісти
  • Людмила
    Людмила

    https://youtu.be/gJEtaDlTTLI

    13 травня 2020, 11:58
    Відповісти
  • М
    М

    В Италии в прошлом году всем поголовно (принудительно) сделали прививку от гриппа. И? Это очень помогло в этом году?

    13 травня 2020, 12:50
    Відповісти
  • Ssss
    Ssss

    Да идите вы на.... Со своими вакцинами, и своим коронавирусом, достали уже. Раздули проблему...

    13 травня 2020, 12:52
    Відповісти
  • Вадим
    Вадим

    А хрен вам! Вакцинируют, а через 6-10 месяцев я уйду на тот свет! Не бывать этому! Только подойдите ко мне с этим вопросом...мало не покажется!

    13 травня 2020, 15:01
    Відповісти
  • Дэн
    Дэн

    неужели мы себя запозицианировали как "терпил" , что такую хрень осмеливаются предлогать. Бахалку сделать много ума не надо...чувствую скоро терпению конец придёт.

    13 травня 2020, 18:58
    Відповісти
  • Максим
    Максим

    В Италии столько больных, потому что осенью люди проходили массовую вакцинацию и исследования по всему миру подтвердили связь. Теперь, хотят повторить весенний сценарий, вакцинируя всех, чтобы осенний «план» сбылся. Сами себя пусть вакцинируют. Естественный отбор должен произойти. И пусть только попробуют сделать это «принудительно»

    14 травня 2020, 08:34
    Відповісти
  • ігор
    ігор

    от уроди і підараси

    14 травня 2020, 20:34
    Відповісти
  • Сергій
    Сергій

    https://youtu.be/EKgwWTJ8c7U

    14 травня 2020, 22:59
    Відповісти
  • Вячеслав
    Вячеслав

    Це дурна,антинаукова і антилюдська ініціатива.Невже її автори настільки недосвідчені?Мало того,вони показують своє недоумство.Якщо ж вони обізнані й свідомі,то умисно готові до скоєння злочину.Ще до того,як це станеться,вони самі можуть погано закінчити

    14 травня 2020, 23:06
    Відповісти
  • Костянтин Струк
    Костянтин Струк

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=bS8d8-APMx4&feature=emb_logo Я все сказав.

    18 травня 2020, 17:30
    Відповісти
  • Богдан
    Богдан

    Хуй вам