Зі збору 100 трав винайшов ліки від ракуВасиль МОВЧАНЮК

Зі збору 100 трав винайшов ліки від раку

Рівненщина

56-річний Василь Мовчанюк з міста Здолбунова, що на Рівненщині, вже десять років лікує онкохворих. Береться допомагати пацієнтам на останніх стадіях захворювання. Чоловік винайшов унікальний рецепт препарату зі ста трав. Каже, після прийому трав’яного комплексу хвороба «розсмоктується». А далі організм самовиліковується.

 

Після віщих видінь… почав лікувати людей

Від ранньої весни до пізньої осені Василь Петрович майже не сидить удома. В місцевих лісах він збирає лікарські рослини, щоби потім зцілювати хворих. Травник Василь Мовчанюк лікує без спеціальних обрядів, але зі щирим зверненням про допомогу до Бога. Каже, саме через молитву отримав дар цілителя. Василь у молоді роки мріяв стати лікарем, але вступити до вишу так і не вдалося. Заробляв столяркою, та про медицину не забував, тому постійно читав тематичну літературу. Однак життя його змінилося з моменту, коли, проходячи повз церкву, він почув незнайомий голос, який наполегливо казав йому: «Чоловіче, зайди до храму». Василь Мовчанюк не надав тому значення, але фраза повторювалася ще раз і ще. Розповідає, коли роззирнувся, щоб побачити, хто до нього говорить, жахнувся: його тіло було окремо від душі.

– Мені тоді був 41 рік, але я так злякався, що просто чкурнув з того місця і, по правді, два роки боявся там ходити, – зізнається Василь Петрович. – Після того щоночі о четвертій ранку бачив віщі сни. Найчастіше це були видіння про катаклізми, трагедії, смерті рідних і близьких. Мені стало дуже важко жити із цим тягарем.

Після двох років щоденних видінь Василь Мовчанюк почав втрачати зір, тож вирішив піти до церкви, аби попросити в Господа прощення.

– Благав Бога, щоб забрав у мене видіння, але якщо я маю допомагати людям, то краще лікувати, – розповідає травник.

Після цього став ще більше цікавитися медичною літературою. Шість років учився, читав, випробовував трави на собі, тільки тоді почав давати препарат людям. Чоловік експериментував: одні трави прибирав, а інші додавав. Так виробив свій засіб із сотні рослин, який лікує чи не всі недуги. Каже, що в 50 літ після безперервного чотиримісячного прийому препарату в нього почали рости нові зуби. Василь Петрович переконує, що його рецепт дієвий не лише при онкозахворюваннях, а також при хворобах щитовидки, ослабленому імунітеті, безплідді, мастопатії, простатиті.

Організм самооновлюється

На рахунку рівненського знахаря – десятки врятованих життів тих пацієнтів, перед якими традиційна медицина була безсила. Василь Мовчанюк пригадує онкохвору, якій уже не давали шансів на життя. Жінка два місяці пропила диво-препарат – і кров очистилася. Після повторних обстежень онкологи лишилися збентежені результатами аналізів. Хвороби наче не було.

Однак травник не розкриває вмісту препарату (чоловік хотів запатентувати винахід, та йому попросту не дали цього зробити). Він підмітив, що в Україні ніхто не зацікавлений у дієвій медицині, головне – гроші витягнути з пацієнта.

– Я ж одним препаратом лікую всі хвороби. В його склад входить збір ста рослин, у які добавляю трохи меду. На курс лікування в 30 днів вистачає 100 г пастоподібної маси препарату. Приймати один раз на день натщесерце по 3,5 грама. Ці трави просто розсмоктують хворобу, очищують внутрішні органи, а далі організм самооновлюється.

Однак застерігає, що цей збір не підходить тим, у кого надлишок йоду в крові. Коли пацієнти приходять до травника, він просить у них результати аналізів, УЗД. Василь Петрович зауважує, що з розмови про хворобу дізнається більше, ніж із документів. Мовляв, по самій людині видно, вилікується вона чи вже ні. Та найважливіше, каже цілитель, коли після прийому віддає препарат, він невтомно просить Бога, щоби благословив на одужання цих людей.

Катерина ЛОЗИЦЬКА, Рівненська область

Схожі новини

Коментарів: 9

 • Софія
  13 березня 2017, 11:52 - Відповісти
  0
  Як взяти кординати до травника Василь Мовчанюк ?
 • Софія
  13 березня 2017, 11:52 - Відповісти
  0
  Як взяти кординати до травника Василь Мовчанюк ?
 • Софія
  13 березня 2017, 11:52 - Відповісти
  0
  Як взяти кординати до травника Василь Мовчанюк ?
 • Софія
  13 березня 2017, 11:52 - Відповісти
  0
  Як взяти кординати до травника Василь Мовчанюк ?
 • Марина
  28 березня 2017, 22:50 - Відповісти
  0
  Як взяти координати до травника Василь Мовчанюк.в мене рак і я хотілаб до нього звернутись.
 • Анна
  11 червня 2017, 18:13 - Відповісти
  0
  Как найти номер телефона Василия Мовчанюка?
 • Віка
  13 червня 2017, 21:26 - Відповісти
  0
  Ціна лікарства 1000грн
 • Ірина
  4 вересня 2017, 20:32 - Відповісти
  0
  Напишіть, будь ласка, кому допоміг Василь Мовчанюк в лікуванні раку?
 • Ольга
  14 червня 2018, 21:15 - Відповісти
  0
  0977052079 тел для запису після 14.00

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

 • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
 • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
 • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×