На Рівненщині скандальній кіпрській компанії виділять землю

На Рівненщині скандальній кіпрській компанії виділять землю

Рівненщина

Перший заступник голови ОДА Віталій Ундір 16 травня підписанимрозпорядженням надав дозвіл компанії «Тедвін Лімітед» розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною орієнтовною площею 11 гектарів в оренду на 10 років на території Шпанівської сільської ради Рівненського району.

Призначення землі – «для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємства», пише "Репортер".

«Тедвін Лімітед» у 2015 році купило Шпанівський спиртзавод за утричі дешевшою ціною. Стартова ціна на продаж була 28 млн грн, а кіпрська компанія купила завод за 8,7млн грн – зі знижкою у 69%.

«Наші гроші» пов’язують цю кіпрську компанію з бізнесменами Андрієм Акіменком та Олексієм Чеботорьовим, якого, зокрема, звинувачували у замовленні тітушок під час Революції гідності. З 2014 року Чеботорьов був оголошений у розшук.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×