У Рівному встановили портрет Сашка Білого
Рівненщина

У Рівному встановили портрет Сашка Білого

29 листопада 2014, 18:29
10
-7
Сподобалось?
-7

Портрет покійного координатора «Правого сектора» західної України Олександра Музичка встановили сьогодні в центрі Рівного. Ініціатором став депутат обласної ради Віктор Кривун. На величезному знімку Сашко Білий стоїть у полум'ї. Знизу напис «Ви дочекаєтесь, що люди вас візьмуть на вила». Свого часу портрет Музичка вже був на цьому місці, але кудись зник. Не так давно, коли в місті відкривали композицію «Небесна сотня», зображення одіозного координатора «правих», розміщене поруч із розстріляними на Майдані Олександром Храпаченком, Валерієм Опанасюком та Георгієм Арутюняном, викликало жваву дискусію. Одним така задумка подобалася, інші заявляли, що Білого там не повинно бути.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Игорь
    Игорь

    Да его фото надо было разместить в Остроге, там есть учереждение в котором он бы жил и по этото день, и там бы у него была бы палата ЛЮКС!!!

    29 листопада 2014, 19:36
    Відповісти
  • Вассо
    Вассо

    Я почему-то уверен игороша , шо ты мент, погодь дорогой и тебе воздастся , а Острог тебе песней покажется!

    29 листопада 2014, 20:26
    Відповісти
    • Игорь
      Игорь

      Ну Вассо у тебя наверное соседняя койка была бы с этим дебилоидом

      29 листопада 2014, 21:14
      Відповісти
    • Игорь
      Игорь

      Я просто житель этого города

      29 листопада 2014, 21:16
      Відповісти
  • Пам'ятник нехай ще поставлять цьому бандиту. Таких, як він, треба хоронити так, щоб ніхто не знав, де могилка

    29 листопада 2014, 20:47
    Відповісти
  • Читач
    Читач

    Фотографію хтось вкрав із майдану, поставили нову. А коли бедеть вертати те, що він повіджимав "на потреби революції"?

    29 листопада 2014, 21:22
    Відповісти
  • Микола
    Микола

    Зараз безкомпромісний Сашко якраз пригодився б у боротьбі з бюрократамиі наведенням ладу в Україні.Земля йому пухом.

    30 листопада 2014, 15:28
    Відповісти
  • Семен
    Семен

    Сашко Білий - тупий бандюк, з мордою пітекантропа. Він хотів лише одного - набити кишені баблом здобутим рекетом та кришування бурштину, а також бути "паханом" у регіоні. В результаті свого недоумства - він дістав всіх, включаючи "товаришів" по партії і був досить оперативно грохнутий. Але оскільки часи у нас смутні, а люди, хоч дещо менше, але все ще захоплені революційним безумством, то нехай собі висить біля тих романтиків. А от час всі портрети розвісить по місцях...