«Ковельмолоко» накопичує борги перед селянами

«Ковельмолоко» накопичує борги перед селянами

Волинь

Кілька років назад тема боргів підприємства «Ковельмолоко» перед селянами за здану продукцію виникала дуже часто. Вирішували її на найвищому рівні в області. Але схоже проблема знову повертається. Про це заявляє депутат Волинської обласної ради Людмила Кирда, посилаючись на інформацію мешканців Маневицкого району. Схожа ситуація і на Ківерцівщині. Загалом, за її словами борги ПАТ «Ковельмолоко» перед селянами складають близько півмільйона гривень. Та й ціна, яку пропонують заготівельники за сировину не радує – всього 2 гривні 50 копійок з літр.

Людмила Кирда звернулася з депутатським запитом до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика та прокурора області Дмитра Чепіжака. Запит колеги депутати обласної ради підтримали під час другого пленарного засідання 36 сесії.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!