На Волині відремонтують ключові автотраси і переважуватимуть на них автівки, щоб зберегти покриття

На Волині відремонтують ключові автотраси і переважуватимуть на них автівки, щоб зберегти покриття

Волинь

Цього року на Волині планується провести капітальний ремонт кількох ділянках доріг державного, міжнародного та міжобласного значення. Мова про шлях Ковель-Жовкла, Луцьк-Львів, Ковель-Ягодин та Луцьк-Рівне. Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик доручив начальнику управління Укртрансінспекції в області Володимиру Степанову забезпечити захист цих доріг після ремонту. Зокрема планується посилити контроль за пересуванням важкого транспорту. У 2015 році габаритно-ваговий контроль на автодорогах області загального користування в області за допомогою всього лиш одного пересувного вагового комплексу. Натомість Володимир Гунчик наголосив, що цього року в області має бути забезпечена робота, як мінімум, трьох габаритно-вагових комплексів для контролю на основних магістралях, які проходять через Волинську область, і де проведено капітальний ремонт.

Водночас Володимир Степано розповів про ще одну проблему. За результатами зважування 1053 транспортних засобів, що здійснили з липня минулого року, було накладено штрафних санкцій на загальну суму 56,8 тисяч гривень та нараховано плати за проїзд автомобільними дорогами в розмірі 7,5 тисяч євро. Однак, механізм стягнення цих нарахувань відсутній. На превеликий жаль, у разі відмови недобросовісним перевізником сплатити кошти, працівники управління Укртрансінспекції в області не мають можливості зробити це примусово.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!