«Луцькводоканал» придбав пальне у фірми, створеної після оголошення тендеру

«Луцькводоканал» придбав пальне у фірми, створеної після оголошення тендеру

Волинь

КП «Луцькводоканал» 26 січня за результатами тендеру уклало угоди на поставку палива, олив і мастил на 3,60 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

У 2016 році ТОВ «Аргос ОП» поставить водоканалу бензину та дизельного палива на 3,27 млн грн. При цьому дизпаливо наливом коштує 13 грн. за літр. У ТОВ «Енергетичні мастила-Захід» замовили олив та мастил на 336 тис. грн. Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі товари не оприлюднили.

Чотири фірми пропонували мастила й оливи дешевше за переможця – ПП «Торгово-промислова компанія «Арсен», ПП «Лан» і ПП «Торгово-промислова компанія «Лан-Агро» і ПП «Колос-Агро». Однак їх не допустили до конкурсу через спільні номер телефону та довірену особу – Ольгу Абрамович.

Луцьке ТОВ «Аргос ОП» зі статутним капіталом 1 тис. грн. було створено 26 листопада, у той час, як торги оголосили 13 листопада 2015 року. Досі фірма не вигравала тендерів.

Засновницею значиться Тетяна Поліщук, керівником – Дмитро Прокоса.

Останній на місцевих виборах 2015 року висувався до Волинської облради від «Європейської партії України» Миколи Катеринчука.

Тетяні Поліщук належить ТОВ «Аргос» разом із Сергієм та Андрієм Поліщуками і Жанною Хоменко, а також ТОВ «Арго-Текс» із бізнесменами Леонідом Полячеком та Олександром Кропивою – співзасновниками ЗАТ «Волинський шовковий комбiнат» і СП «Українська бавовняна компанія». Крім того, Сергій Поліщук володіє ТОВ «Аргос СП», яким теж керує Прокоса.

Компанія «Енергетичні мастила-Захід» заснована корпорацією «Імідж Ойл Інвест». Її власниками порівну є «С.А. Петромін Лабрікейтинг Ойл Ко. Корп.» і ТОВ «Транспортні мережі», якою володіють Юрій Лугай і Наталія Карпенко.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!