Вигнали поліцію, щоб самим збирати гроші за «рух» у черзі

Вигнали поліцію, щоб самим збирати гроші за «рух» у черзі

Волинь

Прокуратура Волині спільно з працівниками управління СБУ в області викрила нечистих на руку громадських активістів із Устилуга, які, взявшись владнати проблеми із чергами на кордоні в сервісній зоні, за неправомірну винагороду пропускали бажаючих перетнути кордон поза чергою. Факт одержання неправомірної вигоди в сумі 2100 гривень одним із активістів задокументовано 28 лютого 2017 року. Після отримання грошей чоловік пропустив автомобілі поза чергою, зобов’язавшись вплинути на службових осіб Держприкордонслужби, аби вони пропустили ці авто в зону митного контролю. Одразу після цього неправомірні дії групи активістів припинено.

Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні перебуває на контролі прокуратури Волинської області.

Відзначимо, що кілька місяців назад громадськість Устилуга гаряче виступала проти роботи перед пунктом пропуску поліції, мовляв не довіряють правоохоронцям, бо ті можуть брати хабарі з подорожніх і пускати автомобілі поза чергою. Також недовіру висловлювали й прикордонникам.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!