ГПУ порушила кримінальне провадження через «Волиньприродресурс» та отримала доступ до його банківських рахунків

ГПУ порушила кримінальне провадження через «Волиньприродресурс» та отримала доступ до його банківських рахунків

Волинь

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Державної служби геології і надр під час видачі ліцензій на видобуток бурштину комунальному підприємству «Волиньприродресурс», яке очолює Василь Столяр.

Як пише Liga.net, кримінальне провадження було відкрите 8 лютого. За тиждень до цього Держгеології надало «Волиньприродресурс» чотири спецдозволи на видобуток бурштину у Волинській області.

Ліцензія №6172 була видана 2 лютого на видобуток бурштину на ділянці Маневицька-1 (площі Галузія, Маневичі).

Ліцензія №6173 дозволяє видобуток бурштину на ділянці Маневицька-2 (площі Череваха, Северинівка, Гута-Лісовська, Чорторийськ, Велика Осниця).

Ліцензія №6174 на родовище Камінь-Каширське-1 (площі Бірки, Деревок).

Ліцензій №6175 на родовище Камінь-Каширське-2 (площі Фаринки Західні, Фаринки, Седлище, Гута, Боровенськая).

Сумарна площа зазначених родовищ становить майже 46 000 га, випливає з реєстру ліцензій на користування надрами.

«Посадові особи Держгеології в змові з посадовими особами «Волиньприродресурс» незаконно видали спеціальні дозволи на користування надрами на видобуток бурштину чим спричинили тяжкі наслідки інтересам держави... Комунальним підприємством перераховано кошти за ліцензії, відомості про походження яких відсутні», – йдеться в ухвалі Печерського районного суду.

Згідно з документом, 15 лютого в ході обшуків нежитлового приміщення КП «Волиньпріродресурс» в Луцьку співробітники ГПУ не виявили бухгалтерської документації підприємства, а реальне місцезнаходження компанії встановлено не було. Тоді департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України через суд отримав доступ до банківських рахунків КП «Волиньприродресурс», які розміщені в «УкрСиббанку». Також ГПУ отримала доступ до документів, які становлять банківську таємницю.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!