Четверо волинських атовців їдуть до Італії

Четверо волинських атовців їдуть до Італії

Волинь

Ковельська ГО " Зігрій Душу" організовує чергову 34 реабілітацію героїв війни.  Цього разу- подорож до Італії. Про це пише волонтер ковельської громадської організації "Зігрій душу" Анна Лисакова у Фейсбук.

У складі групи бійців вирушають на 8 днів до Італії і четверо волинських атовців.

«Це наша героїчна група ветеранів АТО,яка подорожує до Італії 13-21 вересня 2018р. за запрошенням Асоціації Волонтерів України та українців в Італії. Серед них інвалід війни Андрій Зань із 51 ОМБР, інвалід війни Павло Солоха із 51 ОМБР, Ветеран, доброволець доброволець батальйону НГУ ім. Кульчицького Майя Москвич (усі троє є учасниками Ігор Нескорених), та поранений у ДАПі "кіборг" із 80-ої бригади Віталій П'ясецький.
Українські військові матимуть зустрічі в Італії, аби розповісти там правду про ситуацію на Сході. Вони мають відвідати Мілан, Болонью, Турин, Венецію, Реджо-нель-Емілію,

Частину коштів на забезпечення переїзду переказала  українська діаспора у Франції, а решту волонтери наразі намагаються залучити. Проживатимуть бійці в українських родинах, які виїхали в Італію.

«На дорогу ще не вистачає 23 000 грн. Просимо долучитися небайдужих,щоб здійснити поїздку! Картка ПБ 5168 7573 43 24 8862 Лисакова Анна», - зазначено у повідомленні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×