Через неправильний монтаж колонки у Луцьку без газу залишилася багатоповерхівка

Через неправильний монтаж колонки у Луцьку без газу залишилася багатоповерхівка

Волинь

Аварійна ситуація у Луцьку трапилася ввечері 13 лютого у багатоквартирному будинку на проспекті Грушевського, 6а у квартирах одного під’їзду зник газ. Як повідомили у ПАТ «Волиньгаз», аварія сталася через власників одного з помешкань. Під час ремонту там замінювали колонку. Працівники у процесі монтажу переплутали газовий і водний шланги, внаслідок чого затопило газорозподільну мережу. Але це ще півбіди. Вода вивела з ладу лічильники та інше газове обладнання.

Вчора фахівці викачали рідину із газових труб, сьогодні вирішується питання щодо підключення будинку до газопостачання. Власники квартири, який спричинив аварію, повинен буде покрити витрати ПАТ «Волиньгаз» на відновлювальні роботи. Також, найімовірніше, від них в індивідуальному порядку вимагатимуть покриття збитків інші мешканці будинку, майно яких пошкоджено. Оскільки лічильники поламані, за газ споживачі будуть тимчасово сплачувати за нормою споживання, як і користувачі без приладів обліку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×