Де на Волині не рекомендують купатися

Де на Волині не рекомендують купатися

Волинь

Два пляжі Луцька: у центральному парку  та  у Теремному  не рекомендовані для купання. Таку інформацію  оприлюднив ресурс Центр громадського здоров’я МОЗ.

На обох пляжах Луцька мікробне забруднення за індексом ЛКП ( лактопозитивні кишкові палички)  не відповідає нормі. Зокрема,  на пляжі в парку показник становить 7600 при нормі 5000, а в Теремно – 23 000 при нормі 5000.

Крім того, на Волині не рекомендують купатися в ставку в Локачах в межах рекреаційної зони(ЛКП – 23 800 при нормі 5000); в озері Велище, яке знаходиться в селі Соловище Турійського району (ЛКП –70 000 при нормі 5000); на двох пляжах  Ковеля – міському та на водосховищі (ЛКП 13 000 на обох), а також в озері Ухове в селі Уховецьк Ковельського району (ЛКП – 23 000).

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!