Етнофестиваль «Єдина країна» відбувся у  Турійському районі

Етнофестиваль «Єдина країна» відбувся у Турійському районі

Волинь

Сьогодні (7 липня) у селі Дольськ  Турійського району відбувся  другий Всеукраїнський сільський етнофестиваль "Єдина країна". Нагадаємо:  його організатори колишні мешканці Ялти Валерій  Поліщук  і Геннадій Чудновець, які після окупації Криму змушені були залишити півострів, а для проживання (думали, тимчасового) обрали Волинь. Із Дольська – мама Валерія, з села Перевали –його батько. Свого часу Поліщуки виїхали у Крим на заробітки, там осіли, там і Валерій народився. У Дольську переселенці з часом стали... фермерами.

На цьогорічний фестиваль прибуло  24  колективи з різних куточків України, які і продемонстрували  своє мистецтво. Особливо сподобався  чеський колектив з села Богемка Миколаївської області. На святі діяло дитяче містечко, свої вироби представили майстри народної творчості. Гостей частували національними стравами різних народів, які проживають в Україні. 

Завтра (8 липня) свято продовжиться у сусідньому селі Сомин. Початок дійства о 15 годині. Там пройде молодіжна вечірка у стилі beach party.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!