Латвійці віддали свою гуманітарну допомогу українцям

Латвійці віддали свою гуманітарну допомогу українцям

Волинь

Вчора до Луцька з Латвії прибув солідний гуманітарний вантаж медичного призначення. Тут сотні найменувань продукції. Як розповів координатор волонтерської ініціативи «Меценати для солдата» Руслан Теліпський розповів, що отримати таку цінну допомогу вдалося завдяки підтримці діаспори. Голова Конгресу українців Латвії Микола Павлюк встановив зв’язок зі шведськими благодійниками і домовився, що зібрану допомогу для Латвії відправлять в Україну, адже там вона потрібніша. До Луцька вантаж доставив Віталій Єрмальонок.

Вартість отриманої гуманітарної допомоги становить 45 тисяч євро. Вона має цільове призначення. За словами Руслана Теліпського, усе, що стосується медицини, буде доставлено у прифронтові госпіталі та лікарні. Цим займеться волинська організація Української спілки воїнів Афганістану. Відповідний договір з нею підписали волонтери.

Також Віталій Єрмальонок розповів, що днями знову повернеться у Луцьк. Цього разу привезе для госпіталів понад півсотні ходунців та крісел-каталок, у тому числі дитячих.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×