На Волинь «зачастили» контрабандні білоруські  цигарки

На Волинь «зачастили» контрабандні білоруські цигарки

Волинь

Водійка автомобіля «DAIMLERCHRYSLER» з польською реєстрацією, громадянка України, влаштувала у транспортному засобі тайник для приховування від митного контролю товарів, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Спеціальна ємність у вигляді подвійної стінки між багажником та салоном була винахідливо прихована аптечкою, а в неї  запаковано 740 пачок цигарок без марок акцизного податку України. Щоб вилучити  їх митникам  довелося вдатися до вирізання отвору та демонтажу конструкції.

 Тайник було виявлено у пункті пропуску Пулемець під час в’їзду громадянки в Україну з Республіки Білорусь смугою руху «зелений коридор».

Згідно статті 483/1 Митного Кодексу України переміщення товарів з використанням спеціально виготовлених сховищ та інших способів, що утруднюють їх виявлення, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення, конфіскацію товару та самого транспортного засобу.

Відтак, 740 пачок цигарок «Фест» вартістю 15,9 тисячі гривень та легковий автомобіль «DAIMLERCHRYSLER» 1995 року випуску тимчасово вилучені. Матеріали  про притягнення порушниці до відповідальності передані  на розгляд суду.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!