На Волині створюється перший кооператив виробників картоплі

На Волині створюється перший кооператив виробників картоплі

Волинь

Аграрії Волині створюють перший сільськогосподарський обслуговуючий кооператив виробників картоплі, -повідомляє Департамент агропромислового розвитку ОДА на своїй сторінці у Фейсбук.

З цією метою у селищі Торчин Луцького району  зустрілися  сільгоспвиробники Луцького, Локачинського, Рожищенського районів, які займаються вирощуванням картоплі.

Зустріч була організована в рамках проекту «Ключ до успіху. Покращення економічної ситуації в сільській місцевості Волинської області України і Брестської області Республіки Білорусь шляхом розвитку сільськогосподарської кооперації», що працює за Програмою територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна.

Учасники зустрічі визначили пріоритетні напрями діяльності майбутнього обслуговуючого кооперативу, обговорили можливості залучення інвестиційних коштів. Присутні домовились про те, що кооперативу доцільно буде працювати під єдиним брендом- «Волинська картопля».

Учасники ініціативної групи обрали голову, ним став Анатолій Аршулік,-керівник агродепартаменту. Результатом зустрічі стало укладення угоди про співпрацю щодо створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу між Волинською обласною аграрною дорадчою службою та ініціативною групою сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі.

Аграрії  відвідали фермерське господарство «ЕКО-ТУР», на полях якого закладено демонстраційні ділянки сортів озимої пшениці Інституту землеробства Національної академії аграрних наук України. Інформація про вирощування зернових культур для картоплярів є дуже важливою, оскільки картопля не може вирощуватись монокультурою, тому зернові культури, як правило, вирощують і господарства, які займаються вирощуванням картоплі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!