Річку на  Волині  допомагала чистити  «амфібія»

Річку на Волині допомагала чистити «амфібія»

Волинь

У Любешівському районі  на території природного заказника розчищати водне плесо річки Стохід  від латаття та інших водоростей, помагала… «амфібія», -повідомляє  Твій портал.

Йдеться про спеціальне устаткування – машину-амфібію марки «Труксор», якою покосили водну рослинність на відрізку річки, що належить  Національному природному  ландшафтному парку «Прип’ять-Стохід». До того русло було заросле водоростям, як довгим мотуззям.

«Впродовж трьох днів за фінансової підтримки приватних підприємців Любешова Надії Зімич (мережа магазинів «Добробут») та Віталія Котика для покращення гідрологічного режиму та пропускної здатності водного русла проведено очистку річки Стохід від надмірної водної рослинності машиною-амфібією «Труксор» в районі урочищ Березня, Піярська, Підвісний міст», – йдеться на сторінці природного парку «Прип’ять-Стохід» у соцмережі «Фейсбук».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×