Скільки треба платити  за повірку лічильників?

Скільки треба платити за повірку лічильників?

Волинь

«Мене дуже цікавить, скільки треба платити за повірку лічильників електрики, води та газу мешканцям багатоквартирних будинків. Раніше це все робилося безкоштовно, а зараз, кажуть, коштує немалі гроші».

Василь ТОКАРЧУК, м. Луцьк

У ПАТ «Волиньгаз» нам повідомили, що якщо повірка планова, то вона проводиться безкоштовно. Коли ж людина з якихось причин хоче перевірити лічильник і викликає спеціалістів до свого житла, то має заплатити приблизно 133 гривні. У КП «Луцькводоканал» розповіли, що повірка лічильника включає в себе демонтаж, монтаж та опломбування приладу. Ці послуги обійдуться споживачу у 260 гривень. Є й приватні установи, які займаються повіркою водолічильників. Вони мають відповідні сертифікати та власні лабораторії, але ціна там вища.

Як зазначив начальник служби обліку ПрАТ «Волиньобленерго» Олександр Новіков, механізм оплати за повірку лічильників електроенергії залежить від багатьох чинників, тож сталу суму назвати не може.  

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!