17 липня 2014, 16:13
0
0
0

Вчора луцький клуб на Балканах провів одразу два спаринги з маріупольським «Іллічівцем», який очолює друг Віталія Кварцяного Микола Павлов. До обіду команди зустрілися на «домашньому» полі лучан у Хорватії, де розташовується тренувальний табір підопічних Кварцяного. Ввечері ж зіграли матч-відповідь «на виїзді» у Словенії, де готуюється команда Миколи Павлова. Обидва поєдинки завершилися з однаковим рахунком 1:1. Що цікаво, у Хорватії першими вперед вийшли маріупольці. М'яч у відповідь забив Редван Мемешев. А ввечері все було напавик. Вже на 8-й хвилині Селін вивів «Волинь» вперед, реалізувавши 11-метровий. Мінімальний переможний рахунок луцькі футболісти втримували ледь не до самісінького фінального свистка. Маріупольці відігралися на 83-й хвилині завдяки голу Кулача.

Тепер у планах Віталія Кварцяного з командою ще одного друга волинського футболу, екс-капітана «Волині» Василя Сачка - полтавською «Ворсклою». Зустріч має відбутися завтра.