Волинянин очолив виборчий штаб кандидата у президенти від комуністів

Волинянин очолив виборчий штаб кандидата у президенти від комуністів

Волинь

У Києві відбувся позачерговий 54-й з’їзд забороненої Комуністичної партії України. На ньому розглянули питання про висування кандидата на пост Президента України від Комуністичної партії України.

Як йдеться у повідомленні прес-служби КПУ, делегати з‘їзду одностайно прийняли рішення висунути кандидатом на пост Президента України від Петра Симоненка Миколайовича, першого секретаря ЦК, а також схвалили його передвиборчу програму.

Як випливає з інформаційного повідомлення, оперативний виборчий штаб очолив другий секретар ЦК, екс-нардеп з Любещівщини Адам Мартинюк.

Відзначимо, що з юридичної точки зору Петро Симоменко навряд чи зможе висуватися саме від КПУ, оскільки Мін’юст та суди заблокували її діяльність. Проте комуністичний кандидат цілком зможе зареєструватися як самовисуванець.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×