У Росії заговорили про бажання поділити Білорусію
Світ

У Росії заговорили про бажання поділити Білорусію

18 березня 2015, 02:13
1
0
Сподобалось?
0

Російські ультраправі націоналісти на фоні війни в Україні заговорили про несправедливість існування незалежної Білорусі в сучасних кордонах. Мовляв, більшовики «не питали думку мешканців Вітебська, Могильова і Гомеля, коли передавали ці міста радянській Білорусі». Про це пише польська «Rzeczpospolita» з посиланням на статтю білоруського громадянина Кирила Авєріанова на сайті російських націоналістів «Спутник и Погром». Портал публікує шовіністичні матеріали, а також критику на сучасну російську владу і СРСР. Автор статті про розділ Білорусі пише, що радянська влада нібито «безпідставно вирішила створити окрему Білоруську республіку» і впродовж 1924-1926 років передала частину «споконвічно російських» територій. Маетірал проаналізували в ZN.ua.

«Створення Білорусі не було нічим виправдане. Територія вже давно була русифікована, не було там національної мови і народної культури. Пробілоруських настроїв не було серед місцевого пролетаріату», - пише автор. Він додає, що нинішня влада Росії вирішила скасувати рішення часів СРСР про передачу Україні Криму в 1954 році. Тож тепер на основі цього прецеденту треба почати обговорення і про розділ Білорусі. «Якщо товариш Лукашенко буде пропагувати «єресь про незалежність», то не виключено, що на сході сучасної Білорусі з'являться народні республіки, які скасують рішення комуністичної влади про передачу російської землі Білорусі», - йдеться в статті.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Вещий
    Вещий

    Ага, об Украину зубы обломали, - теперь в Беларусь захотели?! Не-ет, нацистские сволочи! Сябры вам ещё круче по еблине насуют, чем мы! Не слезами - кровавой желчью рыгать будете, путинские суки!!!

    19 березня 2015, 13:18
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися