Дворічна дівчинка із синдромом Дауна стала моделлю завдяки своїй променистій посмішці

Дворічна дівчинка із синдромом Дауна стала моделлю завдяки своїй променистій посмішці

Світ

Друзі британки Джулі Сіборн, мами дволітньої Конні-Роуз із синдромом Дауна, часто робили їй компліменти із приводу променистої посмішки її донечки. Вони й порадили Джулі звернутися в модельне агентство, і вона зробила це. Тепер у маленької Конні два контракти, і дівчинка стає усе популярнішою.

«Коли я зауважувала в агентствах про синдром Дауна, там навіть оком не повели, - розповідає Джулі. - Конні виконує всі вказівки і просто обожнює камеру».

«Я надіслала фото Конні в два агентства, запитавши, чи зацікавлені вони, чи я просто обманюю сама себе, - каже Джулі. − І нам відразу відповіли, що зацікавлені! Конні звикла до того, що її фотографують, – продовжує мама дівчинки. – Як тільки їй перестане подобатися, ми покладемо цьому край».

«Коли я була вагітна, мене попередили про високий ризик народження дитини із синдромом Дауна і запропонували зробити тест для перевірки, але я відмовилася, для мене це не було проблемою. У всіх наших друзів із дітьми з цим синдромом - абсолютно позитивний досвід. Ми отримуємо стільки підтримки - це взагалі не проблема. Це просто дитина, яку треба любити», – ділиться мама маленької модельки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×