У США повторно стратять ґвалтівника і убивцю, який вижив після смертельної ін’єкції

У США повторно стратять ґвалтівника і убивцю, який вижив після смертельної ін’єкції

Світ

Верховний суд США відхилив апеляцію Ромеля Брума, який був засуджений за зґвалтування і вбивство 14-річної дівчинки, і засуджений до смертної кари. Вирок повинні були привести у виконання у 2009 році в Огайо, але зробити йому смертельну ін’єкцію не вдалося, і засуджений вижив. Протягом двох годин відповідальні за виконання вироку намагалися знайти підходящу вену для введення смертельного препарату, але безуспішно. Не дав ради цьому й тюремний лікар. Сам засуджений потім заявляв, що в його тіло втикали голку щонайменше 18 разів, поки він плакав від болю. У підсумку губернатор Огайо постановив припинити спроби. Брум залишився під вартою до винесення рішення суду.

Його захист наполягав, що нова спроба привести вирок у виконання порушить закон про неможливість двічі покарати людину за один і той же злочин, але суд вирішив інакше. Прокурор заявив, що єдиною жорстокістю у справі Брума є ті страждання, які заподіюють батькам убитої дівчинки нескінченні апеляції вбивці.

Проте поки не відомо, коли буде проведена кара, так як існує графік приведення смертельних вироків, а поставки медикаментів для ін’єкцій нестабільні.

60-річний Брум став другим засудженим у США, який вижив під час страти. У 1947 році в Луїзіані 18-річний Віллі Френсіс лишився живим через збій у роботі електричного стільця. Тоді суд також вирішив, що слід зробити другу спробу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×