Росіяни створюють у США воєнізовані молодіжні організації

Росіяни створюють у США воєнізовані молодіжні організації

Світ

У США співробітники російських консульств займаються створенням мережі проросійських молодіжних воєнізованих загонів.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на сайт SlavicSac.com.

Журналіст пише, що перед вторгненням Росії на Донбас і в Крим в американських містах частими гостями стали представники організації «Росмолодежь», що є в РФ одним з головних знарядь Кремля з патріотичного впливу на уми молодих росіян. Вони стали масово організовувати молодіжні осередки і патріотичні табори за прикладом і подобою радянських піонерських таборів.

У Каліфорнії почали організовуватися так звані дитячі проросійські напіввійськові «буткемпи». Одна з місцевих православних парафій в Сакраменто оголосила набір бажаючих пройти своєрідний «курс молодого бійця», в який входить поводження зі стрілецькою зброєю та спортивним луком, метання ножів, стройова підготовка і патріотичне навчання.

Подібні тренувальні табори для молоді під виразно російськими назвами – «Скіф», «Русичі» – широко поширилися по всій території США.

Воєнізовані збори регулярно проходять і в сусідніх з Каліфорнією штатах, де протягом декількох років (2012-2015) організовувався спортивно-патріотичний табір, присвячений російському військовому святу «День десантника».

Крім того, в деяких школах Каліфорнії російські «казакі» проводять патріотичні ранки, організовують своєрідні «зарниці», показові бої і виступи козацьких гуртків.

Одним з основних організаторів «казацького» руху на території Західного узбережжя США є отаман Станіслав Холодков. У минулому він служив в радянському спецназі в Афганістані і був першим командиром елітного формування Збройних сил Киргизії – загону «Скорпіон».

Журналіст зазначає, що незважаючи на те, що мета навчання американських дітей і підлітків підноситься як виключно «спортивно-патріотична», багато представників діаспори, а також корінні американці підозрюють, що за подібними бойовими дружинами ховається широко розгалужена мережа кремлівської агентури на території США.

Після анексії Криму і введення санкцій проти Росії діяльність подібних установ помітно загальмувалася.

Схожі тенденції відзначаються і по всій Європі, де Кремль організував секретні напіввійськові спецзагони, засновані за допомогою шкіл бойового мистецтва «Система». Німецький журнал Bild повідомив про цілу мережу добірних воєнізованих загонів Кремля, що базуються в Європі і мають можливість в будь-який момент почати діяти за наказом Москви.

При цьому вони організовують кампанії по поширенню неправдивої інформації серед російських німців.

В Іспанії також схожа тенденція - співробітники російського посольства намагаються поставити під свій контроль всю громадську діяльність співвітчизників.

Теги: рфсша

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!