Луцькі екологи закликають не плюндрувати природу через 8 Березня
Актуально

Луцькі екологи закликають не плюндрувати природу через 8 Березня

26 лютого 2016, 09:24
0
0
Сподобалось?
0

Відділ екології Луцької міської ради готується посиленого контролю у галузі збереження рідкісних та червонокнижних рослин з лютого по червень. Територіальними органами Держекоінспекції спільно з відділом екології міської ради та департаментом муніципальної поліції будуть проводитись рейди на ринках міста з метою попередження та притягнення до адміністративної відповідальності порушників природоохоронного законодавства.

Щороку, особливо у переддень 8 Березня активізується торгівля рідкісними червонокнижними рослинами: підсніжником білосніжним, підсніжником складчастим, білоцвітом весняним, шафраном Гейфелівим та цибулею ведмежою (черемшою). Практично всі весняні лісові квіти України нині на межі зникнення.

Екологи нагадують, що торгівля первоцвітами (як продаж, так і купівля) є порушенням Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ» та Правил торгівлі на ринках. За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу передбачено штрафу в сумі від 51 до 255 гривень та конфіскацію рослин, а при повторній дії штраф становить від 153 до 408 гривень.

Також екологи запрошують небайдужих лучан долучитися до боротьби з збереження рослинного світу. Якщо ви стали свідком незаконного продажу, збору чи транспортування ранніх весняних квітів, повідомте про це державну екологічну інспекцію у Волинській області за телефоном 72-33-96.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися