Українець - найвідоміший нейрохірург Аргентини
Світ

Українець - найвідоміший нейрохірург Аргентини

15 грудня 2019, 14:39
0
0
Сподобалось?
0

Педро Лилик – відомий у світі нейрохірург. Він власник найуспішнішої клініки в Аргентині.

Про дослідження лікаря в галузі нейрохірургії пишуть провідні медичні журнали. Але з обов’язковою приміткою: Педро Лилик – українець.

Чоловік гордиться своїм батьківським корінням. Вияв­ляється, свого часу (у 30-х ро­ках минулого століття) роди­на переїхала до Аргентини з містечка Бурштин Івано-Франківської області. Осівши за океаном, сім’я розпочала не лише облаштовувати свій побут, а й активно вести гро­мадське життя. Педро й сьо­годні, попри шалений робо­чий графік, знаходить час на те, щоб прислужитися ук­раїнській громаді в Аргентині Він очолює діаспору у своєму регіоні та планує відкрити у Буенос-Айресі українську школу. А ще донедавна керу­вав танцювальним ансамблем «Просвіта».

Успіхи у медичній галузі Педро Лилика справді виз­начні. Здобувши медичну ос­віту у Буенос-Айресі, він пройшов стажування у США. Через роки, заснувавши в Ар­гентині власну клініку, зумів зробити її найуспішнішою на континенті! Сьогодні пацієнтами українця є перші особи держави. Педро Лилик розробив унікальні технології діагностики й методики ліку­вання. Медичний 3D-апарат, який використовується у клініці під час операцій, один з двох, що взагалі існують у світі. Комп’ютер видає об’єм­не зображення пацієнта на монітор, а також з його допомогою через супутник йде он-лайн трансляція, щоб лікарі усього світу могли спо­стерігати та вчитися.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися