У місті на Волині ЖКП «заробляє» мільйони доларів
Волинь

У місті на Волині ЖКП «заробляє» мільйони доларів

23 січня, 14:54
0
0
Сподобалось?
0

Комунальне підприємство у Ковелі має третину мільярда статутного фонду.

Депутат міської ради звернувся до начальниці РЖКП № 2, щоб вона йому пояснила, звідки в комунального підприємства взявся такий «космічний» статутний фонд, - передає Район.Ковель.

Статутні фонди місцевих комунальних підприємств переглянув депутат Ковельської міської ради Володимир Косцьов’ят і дуже здивувався, коли побачив вартість майна ремонтного житлово-комунального підприємства № 2, який очолює Наталія Гейко.

Наталія ГейкоНаталія Гейко

  «ЖЕК-доларовий мільйонер, чи найбагатший ЖЕК в Україні і невже в Ковелі? РЖКП № 2 громада Ковеля передала триста тридцять п’ять мільйонів вісімсот вісімнадцять тисяч сімсот п’ятдесят три гривні п’ятдесят вісім копійок до статутного капіталу. Вдумайтеся! Це сімдесят мільйонів шістсот дев’яносто вісім тисяч доларів США, за середнім курсом долара до гривні, станом на дату передачі», – вказує Володимир Косцьов’ят на своїй сторінці у Фейсбуку.

  Про це зазначено у відкритих відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Міністерства юстиції України.

  «Ковельчани, коли сплачуватимете наступний раз «космічні» рахунки за комунальні послуги, просто згадайте скільки ви уже мільйонів заплатили РЖКП № 2 і де вони? І чому знову оплачуєте захмарні рахунки??? Ви цей РЖКП № 2 бачили? От у мене одне питання, певне, як і у вас: а де наші гроші??? Чи є тих 70 мільйонів доларів США громади Ковеля в РЖКП № 2, чи, може, все розікрали? Хто і коли останній раз проводив аудити, інвентаризацію РЖКП № 2? Де і в чому виражається, обліковується передане майно та кошти?» – зазначив депутат.

  Обранець громади направив начальниці РЖКП № 2 Наталії Гейко депутатське звернення і очікую на відповідь. Також він заявляє, щоб люди відчули різницю і зрозуміли дисбаланс ковельської владної «гідри»: громада Ковеля передала до статутного капіталу КП «Ковельське МТМО» лише 100 тисяч гривень. Навіть іншим доволі потужним комунальним підприємствам міська влада передала до статутного фонду скромніші суми. Наприклад, ПТМ «Ковельтепло» – 97 006 456.00 гривень, Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» – 44 239 571.06 гривень., КП «РЖКП № 1» – 94 881 385.95 гривень.


  Хочете дізнаватися про головні події першими?
  Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

  Читайте також

  Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

  Ваш коментар

  Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
  Реєстрація Вхід
  Забули пароль?
  Реєстрація Вхід
  На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
  Реєстрація Вхід
  Зареєструватися