Які надбавки отримають працівники пологового за роботу з коронавісними хворими
Волинь

Які надбавки отримають працівники пологового за роботу з коронавісними хворими

18 жовтня, 19:26
0
0
Сподобалось?
0

Головний медик Луцька Володимир Лотвін розповів про ситуацію з пологовим будинком, де планують обладнати шпиталь для хворих на коронавірус.

Про це інформує Район.Медицина.

Нагадаємо, 15 жовтня депутати Луцької міської ради погодили облаштування інфекційного відділення для хворих на коронавірус у пологовому будинку. Сесії передував протест колективу медичного закладу.

Посадовець каже, що акушерський корпус, де й планують облаштувати інфекційний шпиталь, знаходиться вглибині двору, там на першому поверсі з початку пандемії надавали допомогу вагітним жінкам із коронавірусом. Цей заклад входить до переліку «ковідних» медустанов. Гінекологічний, куди перенесуть пологове відділення, розташований окремо. Наполягає, пацієнти з цих корпусів не контактуватимуть між собою.

«У Луцьку ситуація складна. Не залишилося місць для госпіталізації хворих на коронавірус. Тож на другому, третьому та четвертому поверсі акушерського корпусу вирішили облаштувати додаткові місця для таких пацієнтів. Тут є окремий вхід, заїзд, і вагітні, яким надають допомогу у гінекологічному корпусі, не перетинатимуться з інфікованими, яких прийматимуть в акушерському, перехід між корпусами перекриють», – каже Володимир Лотвін.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я, в Луцьку обирали з-поміж двох комунальних закладів, який саме перепрофілюють під інфекційний шпиталь: пологового будинку та міська лікарня.

Оскільки в міській лікарні надають ургентну допомогу та наразі триває будівництво приймального відділення, немає можливості перепрофілювати цей заклад, каже Володимир Лотвін.

«Інфекційний шпиталь у пологовому будинку – крайній варіант. Рішення непопулярне, але по-іншому не можна. На рівні області зараз розглядають перепрофілювання тубдиспансеру та госпіталю ветеранів. У пологовому будинку наразі є 64 кисневі точки, тож заклад можна швидко переобладнати. Працівників акушерського корпусу теж ніхто не буде звільняти, вони працюватимуть у перепрофільованому закладі та отримувати 300% надбавки за роботу з «ковідними» хворими», – додав головний медик Луцька.

Посадовець додає, що на подібний крок пішли й у Вінниці, переобладнавши один із пологових будинків під інфекційний шпиталь.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися