Журналіст розповів, кому і від кого віз 700 тисяч доларів волинський митник
Волинь

Журналіст розповів, кому і від кого віз 700 тисяч доларів волинський митник

5 червня, 13:50
0
0
Сподобалось?
0

Вчора Державне бюро розслідувань затримало начальника митного посту «Ягодин» Михайла Бурдейного, котрий віз до столиці 700 тисяч доларів. Вилучені в нього гроші були травневим місячним «кешем» для групи державних установ, причетних до низки корупційних схем, включаючи схему ввезення автомобілів. Про це 5 червня у Facebook написав Юрій Бутусов з посиланням на джерела, близькі до розслідування.

«Ми не бачили всіх підписаних пакетів, сподіваюся, вони будуть викладені в найближчому майбутньому, але підписи на деяких зрозумілі.

«СБ Люб» – схоже на СБУ Любомль – районний відділ, який зайнятий боротьбою з контрабандою в «Ягодині». «Прокуратура» – не уточнено куди. «Зам» – не зрозуміло, де і чий. Напевно - якийсь начальник митниці. Також є інформація, що є пакети з підписами поліції, а також структур, відповідальних за реєстрацію транспортних засобів. Загальна сума пакетів, підписаних для контролюючих органів, становить близько 100 000 доларів», – написав Бутусов.

Основна ж сума, за даними джерел близьких до слідства, призначалася для передачі в управління Департаменту ризик-профілювання митної служби. Кому саме? Виконувачем обов'язків директора департаменту є Олександр Щуцький, але передача не зафіксована, тому неправильно було б сказати, що він повинен був отримати на це руки, поки немає підстав прив'язувати передачу конкретним людям. Очевидно, $600 000 не могли піти в кишеню відомства поодинці, а передали іншим людям, тим, хто призначив, тим, хто покриває.

«700 000 доларів готівки – це без врахування того, що місцеві митники та інші інспектори кладуть у кишені, аж до моменту зняття цієї передачі. Це тільки один місяць (в якому було 10 вихідних). Один пост. Одна митниця. І всю схему розщеплення коштів ми не знаємо, не виключено, що це навіть не один канал збору коштів на «Ягодину», – зазначив Бутусов.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися