На Волині під час воєнного стану перевірятимуть  документи, автівки й житло
Волинь

На Волині під час воєнного стану перевірятимуть документи, автівки й житло

31 жовтня 2023, 10:05
11
-6
Сподобалось?
-6

На Волині запровадили перевірку документів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану.

Такий документ опублікували на сторінці Смідинської громади.

Наказ датований 23 жовтня 2023 року і виданий з урахуванням запровадження воєнного стану та листа від начальника Волинського обласного ТЦК та СП.

У ньому йдеться про те, що на час дії воєнного стану на території Волинської області перевірятимуть документи в осіб у порядку, визначеному постановою Кабміну від 29 грудня 2021 року «Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Внук
    Внук

    Ну ну прийдіть до мене в хату з притензіями!

    1 листопада 2023, 06:36
    Відповісти
  • Джон Конор
    Джон Конор

    Знову порушують закон. Огляд житла тільки за висомогою слідчого !

    1 листопада 2023, 08:15
    Відповісти
    • Анонім
      Анонім

      Ви більше нічого не придумаєте огляд житла удлюдки

      1 листопада 2023, 09:13
      Відповісти
    • Анорій
      Анорій

      Чи за рішенням суду?

      1 листопада 2023, 10:05
      Відповісти
  • Зінаїда
    Зінаїда

    Зараз воні почнеться. Чомусь ніхто не думає про дрг, шпіонаж і провокаторів Так бояться армії, що бояться паспорт показати

    1 листопада 2023, 12:55
    Відповісти
  • Серг
    Серг

    Я тільки того сепара з Луганська погуляйка обпісяти можу і тих хто прийде в моє житло так само

    1 листопада 2023, 16:47
    Відповісти
  • Андрій
    Андрій

    Цим наказом можна заднє місце тільки підтерти,він ніякої сили юридичної немає,но в малих містах люди затуркані,законів незнають,хтось можливо й пустить в своє житло

    1 листопада 2023, 16:49
    Відповісти
  • анонім
    анонім

    кончені нема слів я тут воюю а вони по хатам лазять

    1 листопада 2023, 21:25
    Відповісти
  • Олег
    Олег

    Огляд особистого житла (приватна власність) здійснюється тільки за рішенням суду або санкції прокуратури . Все решта це сміття.

    2 листопада 2023, 07:41
    Відповісти
  • Лена.
    Лена.

    Не знают, как ещё народ достать? По домам решили лазить, идиоты. Бумажек каких-то себе настрочили. Следователи с ордером?? Прокуратура?? Граждане серьёзно в чём-то провинились? Нет? Валите лесом, босяки!!!!!

    2 листопада 2023, 17:09
    Відповісти
  • Я
    Я

    Вили вже стоять в коридорі.

    2 листопада 2023, 20:08
    Відповісти