Головний редактор газети «Вісник+К» поділився досвідом зі студентами-журналістами
Волинь

Головний редактор газети «Вісник+К» поділився досвідом зі студентами-журналістами

24 жовтня 2018, 10:19
0
1
Сподобалось?
1

Євген Хотимчук розповів про складнощі власного кар’єрного шляху, головні принципи роботи, джерела ідей і натхнення у написанні книг та поділився історією першого кохання.

Зустріч редактора зі студентами відбулась у вівторок, 23 жовтня,  на факультеті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Євген Якович ознайомив студентів із концепціями та темами своїх видань: журналу «Люди і долі», газет  «Вісник + К», «Між нами бабами» та «Скандал + кримінал». Редактор щиро поділився власним досвідом про те, як зацікавити читача, шукати теми для публікацій, писати легко і зрозуміло.

«Газета привчає думати. Пише не той, хто добре пише, а той, хто добре думає», – зауважив Євген Хотимчук.

Окрім цього, Євген Якович поділився письменницьким досвідом. Він презентував книгу «Прощання» – першу зі ще невиданої повністю трилогії. Наступні дві книги: «Калиновий щем» та «Душа сміється і плаче» вийдуть пізніше. Редактор наголосив, що роман «Калиновий щем» майже на 90% автобіографічний,  у ньому описаний шлях автора у журналістику.

Зустріч проходила у формі діалогу, була наповнена жартами і цікавими запитаннями. Студенти отримали у подарунок декілька номерів журналу «Люди і долі», газет «Між нами бабами» та «Скандал + кримінал».

Іванна Масяк, студентка 3 курсу факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися