Знайшли будинок, в якому ріс Ісус Христос

Знайшли будинок, в якому ріс Ісус Христос

26 листопада 2016, 16:20

Археологи з Університету Редінга (Великобританія) знайшли будинок, в якому, ймовірно, виріс Ісус Христос! У своїй статті «Невже знайдений будинок Христа в Назареті?» британський археолог Кен Дарк обґрунтував версію про знайдене житло Ісуса згадками візантійців та хрестоносців.

На картині — чоботи велетня

На картині — чоботи велетня

26 листопада 2016, 15:45

Про свого земляка – найвищу людину світу Леоніда Стадника – пам’ятають у Чуднівському районі. Велетень передчасно пішов з життя. Земляки планують відкрити на його батьківщині, у Волосівській школі, музей на його честь.

Посварилася з чоловіком та пішла з дому (продовження)
Оновлено

Посварилася з чоловіком та пішла з дому (продовження)

26 листопада 2016, 14:47

Коли через тиждень повернулася, на її місці була інша – Десь тут на весіллі гуляють батько і мама молодої! Гоп за них! – вигукував старший сват, запрошуючи до перепійного столу батьків нареченої.

Забула на вокзалі маленького сина

Забула на вокзалі маленького сина

26 листопада 2016, 13:29

Вагітна 23-річна жителька міста Жмеринка залишила свого меншого сина на залізничному вокзалі у Тернополі й сіла на поїзд Трускавець–Дніпро лише зі старшим. Свідок події намагалася передати дитину у вагон, проте потяг уже рушив.

Як правильно хреститися?

Як правильно хреститися?

26 листопада 2016, 13:00

Коли в церкві потрібно хреститись? Як правильно скласти пальці, вести руку справа наліво чи навпаки? І взагалі: що символізує хрест, який ми відтворюємо на собі? Ці та подібні запитання виникають у багатьох. Ісуса Христа, Сина Божого, було розіп’ято за людські гріхи на хресті.

Переорюючи поле, знайшли кістки солдата

Переорюючи поле, знайшли кістки солдата

26 листопада 2016, 12:47

Біля села Семидуби, що в Дубенському районі, селяни, переорюючи поле, витягнули з-під землі кістяк людини. Його оглянули представники товариства пошуку жертв війни та політичних репресій «Пам’ять».

Холодна зима — чиясь умисна вигадка?

Холодна зима — чиясь умисна вигадка?

26 листопада 2016, 12:30

Минулого тижня в Інтернеті на окремих ресурсах почала активно розкручуватись інформація про те, що на українців очікує дуже люта зима. Мовляв, вона буде найхолоднішою за останніх 32, 100, а то й 120 років! Цю інформацію підхопили пізніше й серйозніші ЗМІ.

Волинський мільйон

Волинський мільйон

26 листопада 2016, 12:18

У вітальному слові у День сільського господарства директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко відзначив, що уже третій рік поспіль волиняни збирають понад мільйон тонн зернових!

Тепла зустріч, щира розмова

Тепла зустріч, щира розмова

26 листопада 2016, 10:00

У літературно-мистецькій світлиці «У світ прекрасного», що діє при Рожищенській районній бібліотеці, на гостині побував заслужений журналіст України, автор книг «Батькова хата», «Спокута», «Суд», «Іду до тебе», «Рідна мати моя»

28 листопада розпочинається Пилипівський піст

28 листопада розпочинається Пилипівський піст

26 листопада 2016, 09:20

Православна церква підготовлює всіх вірян до святкування Різдва Христового молитвою і постом, який триватиме сорок днів – від 28 листопада до 6 січня. Його ще називають «Пилипівка», бо починається після 27 листопада – дня пам’яті апостола Пилипа.

До школи — верхи на коні

До школи — верхи на коні

26 листопада 2016, 09:00

Олександр Олесницький живе з батьками на хуторі Сінокоси, а навчається у п’ятому класі школи, що в селі Хорупань Млинівського району. Відстань між цими населеними пунктами – сім кілометрів. Тож добиратися до навчального закладу, коли тут автобуси не ходять, – справа нелегка.