З 1 січня Росія запровадить ембарго на ввезення продуктів з України

З 1 січня Росія запровадить ембарго на ввезення продуктів з України

Економіка

Уряд РФ прийняв рішення ввести з 1 січня продембарго щодо України. Про це повідомив міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв.

«Оскільки Україна приєдналася до санкцій проти Російської Федерації – економічних, фінансових, ми прийняли рішення про введення захисних заходів у вигляді продовольчого ембарго. Просто це рішення має відстрочений характер. Воно теж відстрочено до 1 січня», – цитує Улюкаєва ТАСС.

«З високим ступенем ймовірності нам доведеться в односторонньому порядку захищати свій ринок від неконтрольованого доступу товарів через митну територію України, товарів з третіх країн, насамперед з країн Європейського союзу. Цей захист йтиметься передусім по лінії введення режиму найбільшого сприяння. Підстав для того, щоб зберігати нульову ставку митного тарифу з Україною, в такій ситуації ми мати не будемо», – підкреслив міністр.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!