31 травня 2015, 16:18
0
0
0

Вчора фінішувала футбольна першість України серед команд прем’єр-ліги. Для луцької «Волині» та її уболівальників сезон закінчився днем раніше, проте невирішеним лишалося питання, чи стане півзахисник луцького клубу Ерік Бікфалві найкращим бомбардиром чемпіонату, адже вчора на поле виходили його основні конкуренти. У матчі «Динамо» - «Металург» (Запоріжжя), який завершився внічию 2:2, Андрій Ярмоленко та Артем Кравецб пішли з поля без голів. А от гравець «Шахтаря» Алекс Тейшейра одного разу відзначився у зустрічі з львівськими «Карпатами». Таким чином донецький бразилець і луцький румун забили за сезон по 17 голів. Однак Тейшейра випередив Бікфалві за додатковими показниками. Алекс всього один раз забивав з пенальті, тоді як Ерік реалізував чотири 11-метрові. Крім того, гравцю «Шахтаря» на 17 голів вистачило 1772 хвилини ігрового часу, тоді як півзахисник «Волині» зіграв у чемпіонаті 2334 хвилини. До речі, остання цифра є чи не найвищим показником у прем’єр-лізі. На 6 хвилин більше ігрового часу мав хорватський легіонер «Волині» Івіца Жуніч.