14 листопада 2015, 12:43
0
2
2

Співробітник підрозділу «Альфа» УСБУ у Волинській області став переможцем у Відкритому міждержавному турнірі з рукопашного бою, що відбувався 7-8 листопада у Бресті (Республіка Білорусь). На турнір, окрім господарів та українців, прибули учасники з країн Прибалтики, Казахстану, Узбекистану, Російської Федерації. Всього у змаганнях взяли участь майже 200 спортсменів.

Наш боєць зайняв перше місце у ваговій категорії 100 кілограмів. Після цього команда РФ запропонувала йому провести супербій у ваговій категорії понад 100 кілограмів з бійцем російського спецназу, вага якого 118 кілограмів. Альфівець не роздумуючи прийняв виклик та переміг суперника, закінчивши бій достроково, інформує прес-служба УСБУ у Волинській області.

Начальник Управління Юрій Фелонюк за здобутий високий результат нагородив спортсмена грошовою премією. Колеги щиро вітають свого товариша з яскравою перемогою та бажають подальших звершень у службовій та спортивній кар’єрі.