«Зоря» пройшла «Мольде»: голкіпер Луганчан спочатку пропустив курйозний гол, а потім відбив 2 пенальті
Спорт

8 серпня 2014, 13:17
0
0
0

Приємним сюрпризом залишається дебют луганської «Зорі» на європейській арені. Героєм матчу-відповіді з норвежським «Мольде» став голкіпер українського клубу Шевченко.

«Мольде» - «Зоря» - 1:2

Голи: 0:1 - Каменюка (3), 1:1 - Гульбранссен (43), 1:2 - Форрен (89 - автогол).

«Мольде»: 12. Нюланн, 14. Ліннес, 15. Фло, 25. Форрен, 5. Тойвіо, 6. Хестад, 7. Сінгх, 8. Гульбранссен (20. Хейланн, 73), 9. Мострем (21. Агналдо, 90), 27. Чіма, 15. Діуф (24. Ельюнуссі, 63)

«Зоря»: 30. Шевченко, 8. Малишев (18. Малиновський, 46), 15. Вернидуб, 17. Ігнатьєвич, 25. Білий, 34. Грицай, 6. Каменюка, 20. Караваєв, 22. Любенович (10. Ліпартія, 91), 37. Хомченовський, 28. Будківський (7. Худзік, 60).

Нереалізовані пенальті: Форрен (87), Ельюнуссі (90+2).

Справжний трилер розіграли команди у Норвегії. Як відомо, перший матч в Україні між «Зорею» та «Мольде» завершився внічию 1:1. Тому будь-що українцям потрібно було забивати на виїзді. Цю місію досить швидко виконав автор голу «Зорі» у першому матчі Микита Каменюка. Загалом перший тайм пройшов під диктовку українців, але більше забити їм не вдалося. А норвежці хоч і не атакували толком, проте все ж відігралися. Під час нехитрого навісу від норвежців на виході невдало зіграв воротар луганчан Шевченко. Гульбранссен забивав у порожні ворота.

Другий тайм перевернув усе з ніг на голову. «Зорі» відверто щастило. Справа могла б навіть закінчитися розгромом. Тим більше, що продовжував помилятися Шевченко. Але всі свої «гріхи» воротар «Зорі» змив в останні хвилини. Шевченко відбив два 11-метрових. А між ними луганчани вирвали перемогу, до того ж, завдяки автолу Форрена, який перед тим не реалізував один із пенальті.