Польща відгородиться парканом від українських та білоруських диких кабанів

Польща відгородиться парканом від українських та білоруських диких кабанів

Україна

У Польщі почали вивчати питання щодо спорудження вздовж кордону Польщі з Білоруссю та Україною огорожі, що запобігатиме міграції диких кабанів. За словами міністра сільського господарства Польщі Кшиштофа Юрґєля вартість проекту 130 мільйонів злотих (30 мільйонів євро). Довжина огорожі – 729 кілометрів, інформує Польське радіо.

На думку експертів, причиною появи африканської чуми свиней у Польщі були заражені вірусом дикі кабани, що зайшли з Білорусі. Паралельно польська мисливська організація зобов’язана до 30 листопада зменшити кількість диких кабанів до однієї особини на 10 квадратних кілометрів.

Від моменту появи африканської чуми свиней в Польщі 14 лютого 2014 року до сьогодні виявлено 93 вогнища цього захворювання в трьох вооєводствах: Підляському, Люблінському та Мазовєцькому. Також виявлено 461 випадок зараження диких кабанів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!