На Київщині затримали бандитів, які хотіли продавали органи підлітків в РФ

На Київщині затримали бандитів, які хотіли продавали органи підлітків в РФ

Україна

Поліція та прокуратура сьогодні на київському вокзалі затримали злочинну групу, яка намагалася налагодити продаж закордон людських органів, зокрема частини печінки. Прокурор Київської області Дмитро Чібісов розповів про подробиці справи на спеціальному брифінгу. Зокрема, члени ОЗГ вербували здебільшого неповнолітніх від 14 до 16 років. Зловмисники обіцяли юнакам великий «заробіток». При цьому, нікому зі своїх «жертв» вербувальники не повідомляли про високий ризик для здоров’я та життя.

Вербування відбувалось через соціальні мережі та зазвичай батьки навіть не підозрювали, що їхні діти можуть продати свій орган злочинцям, стати інвалідами або загинути.

Внаслідок злагоджених дій правоохоронних попереджено вивезення людей до Росії для видалення органів. Злочинці планували заробити тільки на одній трансплантації близько 200 тисяч доларів США. «Донори» отримали б з цієї суми лише 30 тисяч доларів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!