«Ціна на газ для населення в липні продовжить знижуватися», – Гройсман

«Ціна на газ для населення в липні продовжить знижуватися», – Гройсман

Україна

Голова українського уряду Володимир Гройсман прогнозує подальше зниження ціни на газ, що відпускається для потреб населення.

"НАК "Нафтогаз України" почула уряд і на 700-800 грн (за 1 тис. куб. М - ІФ) знизила ціну на червень. У липні вони знижуватимуть її ще більше... Ми і далі йтимемо до того, щоб поступово ціна на газ знижувалася ", - сказав він під час засідання Кабінету Міністрів у середу, - пише Інтерфакс.

Як повідомлялося, НАК "Нафтогаз України", відповідно до нових вимог уряду, розрахувала на червень нову ціну на природний газ, що відпускається для населення, встановивши її на рівні 5 тис. 553,89 грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки та націнки постачальника). Ця вартість на 11,8% (або на 746 грн) нижче раніше оголошеної на червень (6,299 тис. грн/тис. куб. м).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×