Гройсман пообіцяв з липня пенсії по дві тисячі гривень

Гройсман пообіцяв з липня пенсії по дві тисячі гривень

Україна

Пенсія в Україні з 1 липня буде становити не менше 2 тисяч гривень, заявив у ході засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

 "Пенсія з 1 липня становитиме не менше 2 тисяч гривень", - сказав Гройсман, додавши, що сьогодні уряд прийме відповідне рішення, - пише УНІАН

Він також зазначив, що в березні 2020 року також буде проведено відповідний перерахунок пенсій.

Раніше Кабмін фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але невеликі пенсії через невеликі зарплати. 

Вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років - отримають підвищення пенсій. У середньому пенсія буде становити не менше 2 тисяч гривень. Це буде черговий етап перерахунку пенсій, надалі збільшення пенсій буде відбуватися в автоматичному режимі.


Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×